Перейти к основному содержанию
урф-адетлеримизни унутмайыкъ
7 вересня у Винниках відбуватиметься фестиваль кримськотатарської культури, який має сприяти пізнанню етнографічного багатства України та підтримці традиційної культури кримських татар.
 
До участі у фестивалі запрошені відомі культурні та громадські діячі, а також знамениті митці: художники, майстри декоративного-прикладного мистецтва, творчі колективи з Криму, повідомили у прес-службі Львівської міськради.
 
У програмі фестивалю є виставка-продаж традиційних мистецьких виробів кримських майстрів, дегустація страв національної кухні, майстер-класи (унікальної техніки двосторонньої традиційної вишивки шовком і золотом «татар ішлємє», старовинної східної техніки роботи на гончарному колі, розпису емалями кераміки, мідної чеканки, приготування різноманітних національних страв тощо.
 
Упродовж дня під супровід традиційної музики учасники фестивалю з Криму виконають старовинні й сучасні національні пісні, яскраві національні танці, проходитиме тепле спілкування з кримськими гостями. Завершиться фестиваль спільним виконанням національного танцю «Хоран».

Категория

Источник
http://zaxid.net/news/showNews.do?poblizu_lvova_vidbudetsya_festival_krimskotatarskoyi_kulturi&objectId=1320269